فرم پیش بینی بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان با شارژ هدیه ثبت نام

سایت و مجله شرط بندی bettingsites90.com تقدیم میکند

فرم پیش بینی بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان با شارژ هدیه ثبت نام

فرم پیش بینی بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان

سرخپوشان طهران و خوزستان امروز در حالی بـه مصاف هم می‌روند کـه ظفر هر یک، صدرنشینی را برایشان بـه ارمغان خواهد آورد.روز ماضی هیچ کدام از تیم هاي‌‌‌ 3 امتیازی نتوانستند حریفشان را از پیش رو بردارند.فرم پیشبینی بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان را در سایت مطمئن انجام دهید مثلاً سایت سیگاری بت می توانید با در گاه مستقیم انجام دهید.

 

شاگردان امید نمازی در خانه مقابل استقلال متوقف شدند و نارنجی پوشان نیز با 3 گل بـه فلش باختند و همین نتایج سبب شد لغایت فرصت صدرنشینی برای پرسپولیس و فولاد بـه وجود بیاید.

 

امروز در صورتی کـه هر کدام از تیم ها برنده بازی باشند، با 6 امتیاز و قاطعانه در صدر خواهند ایستاد و از همین هفته دوم، خودرا بـه عنوان مدعی جدی قهرمانی مطرح خواهند کرد و نخستین تیم امتیازی خواهند بود.

 

در سه فصل قبلی پرسپولیس هیچگاه از هفته دوم بـه صدرجدول نرسیده اما همواره در پایان فصل پیشرفت هایي محسوس نسبت بـه سنه پیشین در عملکرد ان ها دیده شده اسـت.

 

همین حالا شاگردان برانکو ایوانکوویچ می‌خواهند از دومین هفته بـه صدر جدول برسند الی رکوردی تاریخی را بـه ثبت برسانند. همچنین درصورت برابری ان ها پایین تر از پیکان و ذوب آهن پیمان خواهند گرفت.

 

چرا کـه پیکانی ها تفاضل گل +3 دارند و پرسپولیس و فولاد عملا نمیتوانند چنین تفاضل گلی را ثبت کنند. ذوبی ها نیز با 3 گل زده در رده دوم پیمان دارند و این دو تیم برای رسیدن بـه ذوب آهن باید با تساوی پرگل بازی را بـه اتمام برسانند.

پیش بینی بازی پرسپولیس در مقابل فولاد خوزستان

پیش بازی پرسپولیس-فولاد خوزستان

رضا نوروزی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران، در مورد شرایط پرسپولیس در پایان نیم فصل اول بـه خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: پرسپولیس در نیم فصل اول در مجموع نتایج خوبی را بـه دست آورد.

 

البته اگر این تیم در مقطعی با مشکل و بدشانسی روبه‌رو نمی شد، می توانست نتایج و شرایط بهتری را نیز کسب کند. با این وجود میتوان بـه آینده و شرایط آرمانی برای این تیم در پایان فصل خوشبین بود.

 

وی در خصوص بازی اخیر سرخ ها در جام حذفی اظهار داشت: پرسپولیس در اصفهان برابر ذوب آهن نتیجه خوبی را گرفت.

 

این تیم دراین دیدار نمایش خیلی خوبی را از خود ارائه داد و نتیجه فوق العاده اي را کسب کرد. بچه ها دراین بازی با انگیزه متفاوتی در زمین حضور پیدا کردند ودر نهایت نتیجه مطلوبی را در جام حذفی گرفتند.

 

مهاجم اسبق پرسپولیس با اشاره بـه مصدومیتی کـه برای عیسی آل کثیر اتفاق افتاده اسـت، تصریح کرد: برای عیسی خیلی ناراحت شدم اما خاطرجمعی دارم او می‌تواند با قدرت بـه میادین فوتبال بازگردد.

 

شرایطی مشابه با مصدومیتی کـه آل کثیر با ان روبه‌رو شد را تجربه کرده ام و میدانم او در حال حاضر چه شرایطی دارد. عیسی 6 ماه محروم بودو حالا این دوری اجباری را هم باید پشت سر بگذارد.

 

وی افزود: توصیه ویژه اي بـه عیسی دارم. او باید تمام تمرکزش روی حل مشکلش معطوف کند و بـه موضوع دیگری فکر نکند و برای بازگشت هم عجله نداشته باشد و اجازه بدهد تا با ایده آل ترین وضعیت پس از جراحی اش، دوباره بـه میادین بازگردد.

 

این پیشکسوت پرسپولیس با تاکید بر این‌که این تیم در نقل و انتقالات باید بـه دنبال جانشین عیسی در خط حمله باشد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در خط حمله بـه تقویت نیاز دارد و بـه طور حتم کادر فنی این تیم بـه این موضوع واقف هستند.

 

با توجه بـه خصوصیت مهاجمان فعلی، بـه نظر من پرسپولیس بـه مهاجم سرزن و تکنیکی نیاز دارد تا مکمل خوبی برای مهاجمان حال حاضر پرسپولیس باشد.

 

رضا نوروزی اشاره اي بـه دیدار پیش روی پرسپولیس برابر فولاد داشت ودر این خصوص بـه خبرنگار برنا گفت: فولاد تیم خوبی اسـت. این تیم از زمان بازگشت دوباره جواد نکونام وضعیت بهتری را داشته اسـت.

 

این تیم بـه سبک تیم ملی در زمان کی روش بازی می‌کند و با سیستم دفاعی خوبی کـه دارد اول در تلاش اسـت گلی را دریافت نکند و بعد از ان بـه گلزنی فکر میکند. این در حالی اسـت کـه بازی در آزادی برابر پرسپولیس برای هر تیمی سخت اسـت.

 

در مجموع بر این باور هستم کـه این بازی برای دو تیم سخت اسـت و می‌تواند بازی جذابی برای تماشاگران و هواداران دو تیم باشد.

 

مهاجم سابق و مشترک پرسپولیس و فولاد در در مورد پیشبینی اش از این دیدار گفت: هردو تیم، تیم محبوب و مورد علاقه من اسـت و من نمی توانم پیشبینی در خصوص نتیجه این بازی داشته باشم ولی مطمئن هستم.

 

این بازی، دیداری جذاب و زیبا خواهد بودو امیدوارم هستم تیمی کـه شایسته اسـت دراین بازی بـه نتیجه دلخواهش دست پیدا کند.«اینستاگرام پرسپولیس»

 


منبع مطالب: bettingsites90.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *