راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول (لیگ برتر انگلیس، 21 اسفند)

سایت و مجله شرط بندی bettingsites90.com تقدیم میکند

راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول (لیگ برتر انگلیس، 21 اسفند)

راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول «لیگ برتر انگلیس، 21 اسفند»

برایتون در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر شکست خورده اسـت و این آخر هفته میزبان لیورپول قهرمان قهرمانی اسـت. قرمزها با صعود بـه دور بعدی لیگ قهرمانان در اواسط هفته وارد می شوند و مطمئن هستند کـه می توانند در AmEx بـه نتیجه برسند.راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول در لیگ برتر انگلیس در تاریخ 21 اسفند را در سایت سیگاری بت ببنید.

 

لیورپول به برد به صفر

لیورپول در 4 بازی از 7 بازی اخیر خود مقابل برایتون پیروز شده اسـت و ما از مردان کلوپ حمایت می کنیم تا در روز شنبه، مرغ دریایی هاي‌ خارج از فرم را شکست دهند.

 

برایتون در 5 بازی از 6 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها شکست خورده اسـت ودر 3 شکست موفق بـه گلزنی نشده اسـت.

 

لیورپول در 5 بازی از 6 بازی اخیر خود در لیگ و جام حذفی موفق بـه کسب 5 پیروزی شده اسـت ودر 5 تلاش اخیر خود سه بازی را بسته نگه داشته اسـت و ما یک نمایش دفاعی قوی دیگر را از سوی میهمان پیشبینی می کنیم.

 

بیش از 2.5 گل

حداقل سه گل در سه بازی از پنج دیدار اخیر این دو باشگاه بـه ثمر رسیده اسـت و ما انتظار گل هاي‌ بیشتری را در آخر هفته داریم.

 

سه بازی از برایتون و سه بازی از شش بازی اخیر لیورپول در تمام رقابت‌ها نیز بیش از 2.5 گل بـه ثمر رسانده‌اند، بنابر این می توانید ببینید کـه چرا ما دراین بازی گل‌ها را پیش‌بینی می کنیم.

 

برایتون اند هوو آلبیون قرار اسـت روز شنبه در لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه American Express Community بـه مصاف لیورپول برود .

 

برایتون اند هوو آلبیون پس از شکست 2-1 مقابل نیوکاسل یونایتد ادی هاو در لیگ برتر انگلیس وارد این بازی شد.

 

گل هاي‌ نیمه اول رایان فریزر، وینگر اسکاتلندی و فابیان شار، مدافع میانی سوئیسی، قرارداد نیوکاسل را امضا کرد. گل نیمه دوم لوئیس دانک ؛ مدافع میانی، تسلی برای برایتون اند هوو آلبیون بود.

 

از سوی دیگر، لیورپول در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 1-0 مغلوب اینترمیلان ده نفره شد.

 

گل نیمه دوم مهاجم آرژانتینی لائوتارو مارتینز، پیروزی سیمونه اینزاگی را برای اینترمیلان تضمین کرد کـه در نیمه دوم الکسیس سانچز مهاجم شیلیایی را اخراج کرده بود.

راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول «لیگ برتر انگلیس، 21 اسفند»

برایتون اند هاو آلبیون و لیورپول رودررو و شماره های کلیدی

در 11 تقابل رودررو بین دو تیم، لیورپول با 8 پیروزی برتری آشکار را در اختیار دارد.برایتون اند هاو آلبیون یک بازی را برده و دو تساوی داشته اسـت.

 

سه گلزن برتر این فصل لیگ برتر همگی پیراهن لیورپول را بر تن میکنند. محمد صلاح 19 گل بـه ثمر رسانده اسـت، در حالی کـه سادیو مانه و دیوگو جوتا هر کدام 12 گل بـه ثمر رسانده اند.

 

ترنت الکساندر-آرنولد پس از یک فصل آرام گذشته با استانداردهای عالی خود، بـه وضوح بـه بهترین حالت ترسناک خود بازگشته اسـت. این مدافع راست 11 پاس گل در لیگ ثبت کرده اسـت.

 

صلاح 10 و اندرو رابرتسون مدافع چپ 9.از سوی دیگر، برایتون اند هوو آلبیون یک‌بار دیگر بـه نیل موپای برای رهبری خط اعتماد کرده اسـت. مهاجم فرانسوی این فصل 8 گل بـه ثمر رسانده اسـت.

 

پیش بینی برایتون اند هوو آلبیون و لیورپول

صحبت هایي در مورد احتمال بازی برایتون اند هاو آلبیون در اروپا در فصل آینده وجود داشت، اما عملکرد ضعیف آن ها باعث شده اسـت کـه آن ها از نیمه اول لیگ برتر خارج شوند.

 

آن ها در حال حاضر در رده سیزدهم لیگ هستند و چهار بازی اخیر خود در لیگ را باخته اند. با این حال، مدیر گراهام پاتر همان‌ گونه از رتبه بالایی برخوردار اسـت. شایعات اخیر از انتقال او بـه منچستریونایتد در تابستان خبر داده اسـت.

 

لیورپول به دنبال افزایش مشکلات برایتون است

برایتون بـه سنت جیمز پارک سفر کرد تا با تیم نیوکاسلی کـه در ان شکل ظاهر شده بود با مرغ دریایی ها بـه دنبال پایان دادن بـه 3 بازی باخت قرار گیرد.

 

با این حال، دو گل اوایل نیمه اول برای میزبان، برایتون رابا یک کوه برای صعود رها کرد و اگر چه دانک در دقیقه 55 یک گل بـه ثمر رساند.

 

نیوکاسل محکم ایستاد تا برنده را 2-1 کند. مردان پاتر پس از ان چهار شکست بـه رده سیزدهم جدول سقوط کردند، اما می توانند با پیروزی مقابل لیورپول بـه نیمه اول برگردند.

 

ترکیب پیش بینی شده برایتون :

سانچز، دافی، ولتمن، دانک، کوکورلا، لمپتی، گروس، مدر، آلزات، ولبک و تروسارد

 

لیورپول در اواسط هفته برای بازی دوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینترمیلان آماده بود.

 

شاگردان کلوپ پس از پیروزی در ایتالیا در مجموع 2-0 پیش افتادند، اما نخستین بار در آنفیلد با گلزنی مارتینز در دقیقه 61؛ گل را واگذار کردند. هواداران میزبان ممکن بود نگران گل دوم باشند.

 

اما تنها 2 دقیقه پس از عقب افتادن، زمانی کـه سانچز بـه دلیل دو خطای قابل رزرو از زمین اخراج شد، تقویت زیادی بـه آن ها داده شد.

 

لیورپول در شب 1-0 شکست خورد اما در مجموع 2-1 پیشرفت کرد. قرمزها همان‌ گونه در حال بازی کردن در رده بندی هستند و نمی‌توانند دراین آخر هفته هیچ امتیازی از دست بدهند.

 

ترکیب پیشبینی شده لیورپول : آلیسون، ماتیپ، فن دایک، رابرتسون، الکساندر آرنولد، تیاگو، فابینیو، جونز، صلاح، مانه و جوتا

 

سوالات شما برای برایتون مقابل لیورپول

برنده شدن چه کسانی هستند؟

لیورپول با تمام شرط‌بندی‌ها بـه‌عنوان مدعی مسلم پیروزی اسـت.

راهنما پیش بینی بازی برایتون و لیورپول «لیگ برتر انگلیس، 21 اسفند»

اینستاگرام برایتون

آخرین دیدار این دو تیم چه امتیازی بود؟

لیورپول 2-2 برایتون، 20/10/21.

 

شروع چه ساعتی است؟

12:30 بـه وقت گرینویچ، 13:30 CET.

 


منبع مطالب: bettingsites90.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *