راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال (لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند)

سایت و مجله شرط بندی bettingsites90.com تقدیم میکند

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال (لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند)

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال «لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند»

 

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال ،آرسنال با استقبال از استون ویلا در ورزشگاه امارات متحده عربی در جمعه شب، قصد دارد روند شکست ناپذیری خود در لیگ برتر را بـه شش بازی افزایش دهد.توپچی ها دوشنبه شب برای نجات یک امتیاز مقابل کریستال پالاس دیر وقت را ترک کردند، در حالی کـه ویا در دربی وست میدلندز با کامبک دیرهنگام ولورهمپتون واندررز مبهوت شد.

 

پیش نمایش مسابقه

بازگشت پاتریک ویرا بـه شمال لندن برای کاپیتان شکست ناپذیر در روز دوشنبه بسیار شادی بخش بود، زیرا تیم کریستال پالاس او بر روند مذاکرات در کشور امارات مسلط بودپس از بازی افتتاحیه پیر امریک اوبامیانگ ؛ کریستین بنتکه و اودسون ادوارد را شکست داد.

 

با این حال، الکساندر لاکازت – کـه درخشان‌ترین بازیکن آرسنال در 25 دقیقه حضورش بود – آماده بود تا گل تساوی رابا آخرین ضربه بازی در تساوی 2-2 بـه ثمر برساند و سرخ شدن‌هاي‌ میکل آرتتا توسط گلزن در امان ماند. بـه زودی بازیکن آزاد

 

در حالی کـه توپچی ها اکنون در پنج بازی لیگ برتر و شش بازی در تمام رقابت ها شکست نخورده اند، پس از بن بست روز دوشنبه یکبار دیگر همان سوالات قدیمی مطرح شد کـه باعث شد تیم آرتتا پس از 8 بازی در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گیرد.

 

تیری هانری اخیراً این سوال را مطرح کرده اسـت کـه آیا باشگاه سابقش تحت هدایت آرتتا در مسیر درستی حرکت می‌کند یا خیر، و بـه نظر میرسد.

 

کـه اظهارات مهاجم 228 گلی موجه بوده اسـت، بـه خصوص با توجه بـه این کـه لاکازت – محدود بـه بازی هاي‌ تعویضی تا اینجای فصل اسـت و ظاهرا قرار اسـت درسال 2022 ترک کند – جرقه درخشان را در وقت دوم مقابل پالاس بـه ارمغان آورد.

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال «لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند»

آرسنال تنها یکی از شش بازی اخیر خود در لیگ برتر را در امارات متحده عربی شکست داده اسـت، اگر چه – هفت امتیاز از 9 بازی اخیر پیشنهادی در خانه کسب کرده اسـت – اما انها در دو بازی اخیر جمعه خود متحمل شکست هاي‌ متوالی شده اند بدون این کـه گلی کسب کنند. تک هدف

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال «لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند»

نیمه اول ضعیف در ویلا پارک بـه زودی در 45 دقیقه دوم انفجاری بین تیم دین اسمیت و ولورهمپتون واندررز کم اهمیت شد، زیرا بـه نظر می‌رسید کـه ضربات دنی اینگز و جان مک گین میزبان را بـه یک موفقیت مهم سوق دهد.

 

با این حال، رومن سایس ؛ کونور کودی و روبن نئوس در 10 دقیقه پایانی ضربه ایستگاهی منحرف شده را نشان داد کـه تیم برونو لاگه یک چرخش قابل توجه را در ویلا پارک انجام داد تا دومین شکست متوالی خود دراین هفته در لیگ برتر را بـه میهمانان تحویل دهد. .

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال «لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند»

شادی شکست دادن اورتون و شکست منچستریونایتد از ان زمان برای ویا از بین رفته اسـت، ویا کـه خودرا یک امتیاز و یک پله پایین تر از آرسنال در رده بندی قبل از رویارویی روز جمعه پس از برد تنها دو برد از شش بازی آخر خود دراین رقابت ها می‌بیند.

 

تیم اسمیت همچنین از زمان شروع فصل، سه بازی از چهار بازی خارج از خانه خودرا باخته اسـت و هنوز نتایجی را کـه تابستان قابل توجه هزینه‌هایشان وعده داده بود.

 

بـه دست نیاورده اسـت، اما هواداران آرسنال نیازی بـه یادآوری ندارند کـه آخرین باری کـه ویلا چه اتفاقی افتاد. از کشور امارات دیدن کرد.

 

در واقع، یک ویلا با الهام از اولی واتکینز در نوامبر 2020 بـه پیروزی 3-0 در پایتخت دست یافت، در حالی کـه پیروزی 1-0 در ویلا پارک در ماه فوریه نیز نشان دهنده سومین پیروزی و کلین شیت انها در مقابل آرسنال پس از یک بازی قبلی بود. هفت شکست متوالی

 

اخبار تیم

آرسنال تا چند ماه آینده بدون گرانیت ژاکا کنار می آید، در حالی کـه بوکایو ساکا در نیمه دوم مقابل پالاس پس از زدن یک ضربه ناخوشایند بـه پشت پای جیمز مک آرتور ؛ کـه بـه طور بحث‌انگیز فقط با کارت زرد مجازات شد، از زمین خارج شد.

 

ساکا پس از بازی “بسیار دردناک” بود، آرتتا قبول کرد، بنابر این جایی برای لاکازت باز شد تا شروعی شایسته دراین آخر هفته داشته باشد، اوبامیانگ احتمالاً بـه سمت چپ می‌رود در حالی کـه نیکلاس پپه در سمت راست ادامه می‌دهد.

 

توماس پارتی ؛ مارتین اودگارد و امیل اسمیت روو همگی میتوانند جای خودرا در خط میانی حفظ کنند، در صورتی کـه آلبرت سامبی لوکونگا روی نیمکت بـه دنبال اشتباه او در دومین بازی پالاس پس از از دست دادن توپ پارتی برای نخستین بار بنتکه در روز دوشنبه، روی نیمکت نشست.

 

دو تیم ویلا، امیلیانو مارتینز و داگلاس لوئیز ؛ علیرغم بازگشت دیرهنگام از آمریکای جنوبی، هردو نفر اول را در برابر وولوز تشکیل دادند، در حالی کـه متی کش با یک پای مرده وادار بـه ترک زمین شد، اما باید برای سفر امارات متحده عربی خوب باشد.

 

با این حال، تردیدها در مورد دو هجومی لئون بیلی و برتراند ترائوره ​​وجوددارد، در حالی کـه مورگان سانسون بـه آمادگی جسمانی بازگشته تا گزینه دیگری در خط میانی برای اسمیت ارائه دهد.

 

ویلا در گذشته با دفاع 4 نفره مقابل آرسنال شادی زیادی را تجربه کرده اسـت و ممکن اسـت وسوسه شود کـه بـه این ترکیب در این جا بازگردد، اگر چه اسمیت تمایلی بـه شکستن همکاری اینگز واتکینز در اوج نخواهد داشت.

راهنمایی پیش بینی بازی استون ویلا و آرسنال «لیگ برتر انگلیس، 28 اسفند»

ترکیب احتمالی آرسنال:

رمزدیل; تومیاسو، وایت، گابریل، تیرنی؛ اودگارد، پارتی، اسمیت رو. پپه، لاکازت، اوبامیانگ

 

ترکیب احتمالی استون ویلا:

مارتینز; Konsa، Mings، Hause; کش، لوئیز، سانسون، مک گین، تارگت؛ واتکینز، اینگز

 

می گوییم: آرسنال 1-1 استون ویلا

تعداد زیادی از انها این سوال را مطرح کرده اند کـه آیا آرسنال برنامه بازی مشخصی را زیر نظر آرتتا دارد، زیرا گونرز چیزی شبیه بـه ان را مقابل پالاس ندید، در حالی کـه غیبت احتمالی ساکا ضربه بزرگی خواهد بود.

 

ویلا نیز بـه سختی در بهترین فرم قرار دارد، اما مطمئناً از سه پیروزی متوالی خود دراین مسابقه خاطرجمعی حاصل خواهد کرد، و ما فکر میکنیم کـه غنایم یکبار دیگر در شمال لندن تقسیم خواهد شد.

 

منبع مطالب: bettingsites90.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *