راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا (لیگ اروپا، 26 اسفند)

سایت و مجله شرط بندی bettingsites90.com تقدیم میکند

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا (لیگ اروپا، 26 اسفند)

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا «لیگ اروپا، 26 اسفند»

بارسلونا کـه در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی مقابل تماشاگران خود با تساوی 0-0 متوقف شد، زمانی کـه گالاتاسرای برای بازی برگشت بـه ترکیه پذیرایی می‌کند، تلاش خواهد کرد تا بـه مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا صعود کند.راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا در لیگ اروپا در تاریخ 26 اسفند را در سایت سیگاری بت انجام دهید.

 

شاگردان ژاوی با چهار ضربه زدن بـه اوساسونا بدون پاسخ در لالیگا وارد مسابقه شدند، در حالی کـه مردان دومنک تورنت با نتیجه 2-1 مقابل بشیکتاش پیروز شدند.

 

پیش نمایش مسابقه

دومینک تورنت، سرمربی گالاتاسرای کـه پس از دوران کاملاً موفق خود بـه عنوان دستیار پپ گواردیولا در نیوکمپ، بـه کاتالونیا بازگشت، شاهد بود کـه تیمش نمایش دفاعی شگفت‌انگیزی ارائه کرد تا یک تساوی بـه یادماندنی را بـه دست آورد و همه ی چیز را برای بازی در بازی دوم ترک کرد.

 

تغییرات زیادی از ژاوی نتیجه نداد – اگر چه ممفیس دیپای چند بار نزدیک شد تا ایناکی پنا ؛ بازیکن قرضی بارسلونا خنثی شود – و کرم آکتورکوغلو بازیکن گالاتاسرای تقریبا در ان روز بـه پیروزی برای تیمش نزدیک شد.

 

پس از جلب توجه در چمن نیوکمپ، آکتورکوغلو، ستاره ترکیه اي، برای تیمش دبل شد، در حالی کـه گالاتاسرای با پیروزی 2-1 در سوپر لیگ مقابل بشیکتاش، خودرا برای بازی برگشت گرم کرد، زیرا تورنت بـه دنبال القای حس انعطاف پذیری در تیم اسـت. 

 

گالاتاسرای در حالی بـه بازی روز پنج‌شنبه میرود کـه تنها یکی از هفت بازی آخر خودرا در تمام رقابت‌ها پس از یک رشته ناامیدکننده شکست در زمستان شکست داده اسـت و آن ها تنها در یکی از 16 بازی خانگی اخیر خود موفق بـه گلزنی نشده‌اند. علاوه بر این، از سال 2008؛ میزبان در لیگ اروپا در زمین خود بسته نشده اسـت.

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا «لیگ اروپا، 26 اسفند»

برنده جام یوفا 1999-2000 هرگز با فرمت فعلی خود بـه مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا راه پیدا نکرده اسـت، اما تیم تورنت کـه قبلاً مارسی و لاتزیو را در زمین خود در تورنمنت این فصل در زمین خود بـه نمایش گذاشته بود – دراین روند شکست ناپذیر میماند – تیم تورنت می تواند جرات دیدن رویا

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا «لیگ اروپا، 26 اسفند»

تماشای دروازه بان قرضی پنا کـه باشگاه مادرش را دور نگه می دارد، باید تماشای دردناکی برای ژاوی درکنار زمین باشد، اما بارسلونا وقتی اوساسونا برای دیدار روز یکشنبه از نیوکمپ برای نبرد لیگ برتر دیدار کرد، چنین ولخرجی نشان نداد.

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا

دریک بازی 27 دقیقه‌اي در نیمه اول، فران تورس یک دوبنده زد و پیر امریک اوبامیانگ با پنجمین گل خود در لالیگا در کاتالونیا بـه شروع سریع خود در کاتالونیا ادامه داد و ریکی پویگ ؛ بازیکن تعویضی ؛ تنها گل دوم خودرا در 15 دقیقه بـه ثمر رساند. از زمان.

 

تصمیم آبی اناری ها برای ضربه زدن بـه استاد سابق هافبک مطمئناً سودبخش اسـت، میهمانان پنج تا از 6 بازی اخیر خودرا برده اند و اکنون در 10 مسابقه در همه ی رقابت ها شکست نخورده اند، اما ال کلاسیکو در آینده نزدیک اسـت و ژاوی برای بـه دست آوردن ترکیب مناسب خود تحت فشار اسـت. حول و حوش این زمان.

 

بارسا با دریافت تنها یک گل در چهار بازی اخیر خود در تمام تورنمنت ها – و همچنین پیروزی در هر سه بازی آخر خارج از خانه خود – وارد بازی برگشت میشود و از سال 2004 تا کنون غول هاي‌ لالیگا دراین مرحله از اروپا کنار گذاشته نشده اند. مسابقات درجه دوم

 

آخرین سفر بارسلونا بـه گالاتاسرای با پیروزی 2-0 در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 03-2002 بـه اتمام رسید و ژاوی 75 دقیقه از ان مسابقه را بازی کرد و اگر تیم تورنت رویای اروپایی کاتالان ها را زیر سوال ببرد، داستانی اسـت. موفقیت در مقابل هواداران سرسخت آن ها.

 

اخبار تیم

رایان بابل ؛ مهاجم گالاتاسرای در بازی اول ضربه‌اي زد، اما بـه اندازه‌اي آماده بود کـه برای بازی بشیکتاش روی نیمکت بنشیند، و تورنت قرار اسـت با همان تعداد بازیکنان برای بازی دوم کار کند.

 

انتظار می رود آردا توران مهاجم سابق بارسلونا بـه دلیل مصدومیت دیدار مجدد با تیم سابقش را از دست بدهد، در حالی کـه کان ارسلان ؛ هلیل درویش اوغلو ؛ اسماعیل چیپه ؛ باریس یلماز و آلپاسلان اوزتورک نیز در آخر هفته حضور نداشتند.

 

عمر الابدلاوی در دفاع راست مقابل بشیکتاش بـه او اشاره کرد، اما ساشا بوی باید بـه همان دفاعی بازگردد کـه در بازی رفت در نیوکمپ دروازه خودرا بسته نگه داشت.

 

در همین حال، آنسو فاتی ؛ سرجی روبرتو ؛ آلخاندرو بالده و ساموئل اومتیتی ؛ غایبان طولانی مدت بارسلونا؛ جرارد پیکه را درکنار زمین قرار داده اند کـه قبل از این کـه با کیسه یخ روی کشاله رانش تصویر شود، مقابل اوساسونا از زمین خارج شد.

راهنمایی پیش بینی بازی گالاتاسرای و بارسلونا «لیگ اروپا، 26 اسفند»

پیکه از این مسابقه حذف نشده اسـت، اما می تواند برای دیدار با رئال مادرید در امان باشد، در حالی کـه گاوی از محرومیت اروپایی بازگشته اسـت و نیکو گونزالس محرومیت داخلی خودرا سپری کرده اسـت.

 

این تغییرات دفعه قبل برای ژاوی نتیجه نداد، اما او مطمئناً در این جا پیش از ال کلاسیکو بـه تغییرات بیشتری فکر خواهد کرد، زیرا فرنکی دی یونگ ؛ رونالد آرائوخو و آداما ترائوره ​​چشم ‌انداز خودرا بـه بازگشت بـه ترکیب اول داشتند. سرژینو دست نیز جانشین دنی آلوز بی‌شرایط خواهد شد .

 

ترکیب احتمالی گالاتاسرای:

پنا; بوی، مارکائو، نلسون، ون آنهولت؛ از آنتالیا، کولو؛ کیلینچ، فغولی، آکتورکوغلو; محمد

 

ترکیب احتمالی بارسلونا:

تراشتگن; Dest، Araujo، Garcia، Alba; پدری، بوسکتس، دی یونگ؛ ترائوره، اوبامیانگ، تورس

 

پیش بینی : گالاتاسرای 1-2 بارسلونا «برنده بارسلونا در مجموع 2-1»

بارسلونا میتواند در چمن نابخشودنی استادیوم نف در مقابل گالاتاسرای بازی سختی داشته باشد، با میزبانی کـه از جهش سرمربی جدید زیر نظر تورنت لذت میبرد و کاملاً تفاوت‌آفرین را در آکتورکوغلو در اختیار دارد.

 

عدم ستم مشخص کاتالان‌ها را در بازی اول اذيت میدهد، اما با توجه بـه این کـه ژاوی می تواند گزینه‌هاي‌ هجومی بسیار با استعدادی را بـه خدمت بگیرد، لابلاوگرانا انتظار دارد کـه دفاع گالاتاسرای را شکسته و بـه یک هشتم نهایی صعود کند.

 

منبع مطالب: bettingsites90.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *