راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید (لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین)

سایت و مجله شرط بندی bettingsites90.com تقدیم میکند

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید (لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین)

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید کـه دراین فصل یک تیم منچستری را دیده اسـت، بـه اتحاد می‌رود تا سه شنبه شب در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بـه مصاف منچسترسیتی برود.

 

تیم پپ گواردیولا در مجموع 5-0 اسپورتینگ لیسبون را در مرحله یک هشتم نهایی پشت سر گذاشت، در حالی کـه قهرمان لالیگا 2-1 شیاطین سرخ را شکست داد و بـه یک چهارم رسید.

 

پیش نمایش مسابقه

وقتی من سیتی برای بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی خود با اسپورتینگ بـه ورزشگاه خوزه آلوالاده رفت.

 

هواداران مطمئناً ارزش پول خودرا بـه دست آوردند، زیرا برناردو سیلوا «2»؛ ریاض محرز ؛ فیل فودن و رحیم استرلینگ تساوی را در رخت خواب گذاشتند. حتی قبل از شروع ان

در مقابل، بازی برگشت بسیار کسل‌کننده‌تر بود، اما سیتی فقط باید از فاجعه‌بارترین سقوط اجتناب کند تا بـه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نزدیک‌تر شود و تساوی بدون گل باعث شد تا انها بـه یک هشتم نهایی رقابت‌هاي‌ نخبه اروپا راه یابند.

 

لیگ قهرمانان اروپا نان گواردیولا در اتحاد نبوده اسـت، و لیگ برتر این فصل نیز چنین نیست، سیتی برای مدت کوتاهی توسط لیورپول در اوایل روز شنبه از صدر جدول سقوط کرد و سپس بـه سرعت قرمزها را غصب کرد کـه ایلکای گوندوغان و کوین دی بروین وارد زمین شدند. موفقیت 2-0 در برنلی.

 

دیدار بالای جدول سیتی با مردان یورگن کلوپ در 10 آوریل بـه سرعت نزدیک میشود، اما لیگ قهرمانان هنوز از قهرمانان لیگ برتر کـه سه سال متوالی قبل از گرد آوری دونده هاي‌ خود در مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند، دور مانده اسـت. 

 

هواداران اتحاد ناآرام مطمئناً نمیتوانند تصور کنند کـه اینبار دیگر لعنت یک هشتم نهایی تکرار شود.

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

اما تیم انها هفت بازی بدون شکست در تمام تورنمنت ها را پشت سر گذاشته اسـت و قبل از این کـه آسان باشد، 9 برد متوالی در خانه در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده اسـت. مقابل اسپورتینگ

 

تساوی 1-1 در واندا متروپولیتانو – حتی با لغو قانون گل هاي‌ خارج از خانه – اتلتیکو را برای سفر بـه اولدترافورد آماده نکرد، اما منچستریونایتد هیچ پاسخی بـه عملکرد معمولی دیگو سیمئونه نداشت. چمن خود

 

یک ضربه سر ساده از یک منبع نامحتمل در رنان لودی تمام چیزی بود کـه برای صعود اتلتیکو بـه مرحله یک هشتم نهایی لازم بود، سیمئونه بلافاصله در سوت تمام وقت از تونل عبور کرد و اشیاء تماشاگران بـه خاطر مشکلاتش بـه او پرتاب شدند. .

 

هرچه کمتر در مورد دفاع بیهوده اتلتیکو از عنوان قهرمانی لالیگا صحبت شود، بهتر اسـت، اما قهرمان اسپانیا در زمان مناسب بـه شکلی غنی دست یافته اسـت، با پیروزی 4-1 لیگ مقابل آلاوس در شنبه شب کـه نشان دهنده ششمین پیروزی متوالی آن ها بود.

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید «لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین»

در تمام مسابقات

پیروزی در اولدترافورد همچنین سومین پیروزی از چهار برد متوالی خارج از خانه برای تیم تجدید قوا سیمئونه بود کـه از فصل 2016-2017 نتوانسته اند از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها عبور کنند و بدون ایجاد ضربات توری بـه رقیب انگلیسی در چلسی رفتند.

 

سال گذشته

بازی نخست روز سه شنبه نخستین دیدار رقابتی بین من سیتی و اتلتیکو را رقم خواهد زد، اما گواردیولا و سیمئونه سه بار بـه عنوان سرمربی بـه میدان رفتند کـه دومی در لیگ قهرمانان اروپا فصل 2015-2016 از تیم همتای خود بایرن مونیخ بهتر شد.

 

اخبار تیم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، پس از کارت قرمز “احمقانه” کایل واکر در مرحله گروهی مقابل لایپزیگ، در حالی کـه دفاع راست آخرین بازی سه جلسه محرومیت سه‌شنبه‌شب را پشت سر گذاشت، حرف‌هایش را نادیده گرفت.

 

مصدومیت همسترینگ روبن دیاس کـه وی را برای مدتی طولانی از میادین دور نگه داشت ؛ بـه معضل دفاعی سرمربی میزبان کمک نکرد ؛ اگر چه جان استونز پس از کناره گیری از انگلیس بـه عنوان یک اقدام احتیاطی، نیمکت نشین برنلی را گرفت.

 

کول پالمر جوان «مچ پا» تنها نگرانی دیگر برای مصدومیت گواردیولا اسـت کـه محرز و سیلوا را روی نیمکت برنلی نام برد اما اکنون می‌تواند این دو مهاجم را بـه ترکیب چرخشی بازگرداند.

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

سیتی تنها کسانی نیست کـه در مورد محرومیت 3 بازیه تلاش میکند، زیرا یانیک کاراسکو ؛ مهاجم اتلتیکو بـه واکر می پیوندد تا آخرین بازی یک محرومیت طولانی اروپایی را دراین هفته انجام دهد، اما کوکه و آنخل کوریا از محرومیت هاي‌ داخلی بازگشته اند.

 

بازگشت این دو، هکتور هررا محدود بـه MLS را بـه عنوان تنها غایب میهمان در بازی اول باقی میگذارد، با رنان لودی و رودریگو دی پل هردو بـه اندازه کافی برای 45 دقیقه در آخر هفته پس از بازگشت از وظیفه بین المللی در آمریکای جنوبی بـه اندازه کافی آماده شدند.

 

لوئیس سوارز از روی نیمکت آمد تا یک گل 15 دقیقه اي مقابل آلاوس ثبت کند و بـه سیمئونه دریک سوم پایانی فکر کند، اما ژائو فلیکس و آنتوان گریزمان میتوانند فعلاً بـه همکاری خود ادامه دهند.

راهنما پیش بینی بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید «لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین»

اینستاگرام منچسترسیتی

ترکیب احتمالی منچسترسیتی:

ادرسون; کانسلو، لاپورته، استونز، زینچنکو؛ سیلوا، رودری، دی بروین؛ محرز، فودن، استرلینگ

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید:

اوبلاک; ساویچ، خیمنز، رینیلدو؛ یورنته، دی پل، کوندوگبیا، کوکه، لودی؛ گریزمان، فلیکس

 

می گوییم: منچسترسیتی 1-1 اتلتیکو مادرید

حواس پرتی دیدار لیورپول از اتحاد دریک هفته دیگر نمیتواند در ذهن یازده منچسترسیتی در این جا رخنه کند، اما یک رویارویی بزرگ دیگر با دفاعی کـه تا حدودی تحلیل رفته دلیلی برای خوش بینی نیست.

 

اتلتیکوی سیمئونه در بهترین حالت خود هیچ چیز تاب آور نبوده اسـت – منچستریونایتد این را بـه خوبی دریافت کرد – و با توجه بـه این کـه سیمئونه تقریبا تمام بازیکنان بزرگ خودرا در اختیار دارد، می توانیم تصور کنیم کـه کولچونروس در شرایط ظاهری شاگردان گواردیولا را بـه تساوی کشانده اسـت. 

 


منبع مطالب: bettingsites90.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *